21 lipiec 2021

Nieudana walka o miłość zakończona tymczasowym aresztowaniem 57-letniego mieszkańca Węgorzewa

fot. KPP w Węgorzewie
Ile ludzi tyle historii miłosnych. Od wieków mężczyźni walczyli o swoje ukochane, osiągając ten cel rozmaitymi sposobami. Podstęp, porwanie, pozbycie się przeciwnika… Tym razem jeden z mieszkańców Węgorzewa chciał odzyskać swoją byłą partnerkę grożąc pozbawieniem życia rywalowi. Na drodze do osiągnięcia celu nie zważał na przeszkody. 57- latek skończył swoją walkę o miłość w areszcie z pięcioma zarzutami m. in. za groźby, zniszczenie mienia, uszkodzenie ciała. Teraz najbliższe 5-lat może spędzić za kratkami.
REKLAMA

57-letni mężczyzna nie mógł pogodzić się z myślą, że jego partnerka zakończyła już z nim związek. Takie historie zdarzają się często, jednak tylko nieliczne znajdują swoje zakończenie w sądzie. Mieszkaniec Węgorzewa w ubiegłym tygodniu zaatakował znajomego swojej byłej partnerki, kiedy ten chciał skorzystać z pięknej pogody i wspólnie z kobietą wykąpać się w rzece. Agresor okładał go pięściami i kopał wykrzykując, że zabije. Kiedy to nie poskutkowało i znajoma nie wrócił do niego podjął kolejne kroki. Tym razem wybrał się do miejsca pracy znajomego byłej partnerki. Tam chciał zniszczyć przyczepę, w której znajdował się mężczyzna. W obronie staną właściciel posesji, jednak rozzłoszczony mieszkaniec Węgorzewa nie zważał na nic. W czasie szarpaniny wyciągnął nóż i zadał kilka ran kłutych, wykrzykując że pozabija wszystkich i podpali obiekt. Na miejsce została wezwana policja. Aby zapobiec tragedii funkcjonariusze zatrzymali pijanego 57-latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mieszkańcowi Węgorzewa pięcioma zarzutów m. in. groźby karalne, zniszczenie mienia i uszkodzenie ciała.

Sąd Rejonowy w Węgorzewie na wniosek prokuratura oraz śledczych zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Węgorzewie