22 wrzesień 2022

Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

zdjęcie: Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej / pixabay/4028830
Policjanci z węgorzewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena. Okazało się, że kierujący jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto 37-latek kierował pojazdem pomimo braku uprawnień do kierowania. Mieszkaniec gminy Kętrzyn trafił do policyjnego aresztu skąd zostanie odkonwojowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy.

Wczoraj około godziny 15:00 węgorzewscy policjanci ruchu drogowego w miejscowości Pozezdrze zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach kierującego mężczyzny wyszło na jaw, że od prawie dwóch lat jest poszukiwany celem odbycia kry pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo kierowanie pod wpływem alkoholu. Ponadto okazało się, że 37-latek wsiadł za kierownicę pojazdu pomimo braku uprawnień do kierowania.

Mieszkaniec gminy Kętrzyn trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś zostanie odkonwojowany do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe miesiące i odbędzie zasądzoną karę.

2024-04-20 20:00
Moto Gospoda, Kruklanki, 22 Lipca 13A