18 styczeń 2021

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na trasie Trygort-Przystań

fot. KPP w Węgorzewie
Węgorzewscy policjanci, strażacy oraz załogi karetki pogotowia pracowały na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Trygort-Przystań. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 26-latek kierując seatem wpadł w poślizg, złapał pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca oraz pasażer zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
REKLAMA

W sobotę (16.01.2021r) około godziny 11:00 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy otrzymał informację, że na drodze wojewódzkiej W-650, na trasie Trygort -Przystań, doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący seatem, aby uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem zjechał na pobocze, wpadł w poślizg i uderzył przydrożne drzewo. W pojeździe oprócz 26-latka znajdował się również 30-letni pasażer. Obaj mężczyźni zostali zabrani do szpitala. Mundurowi wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich kierujących o bezpieczną i ostrożną jazdę. Na drogach panują trudne warunki atmosferyczne, nie trudno o kolizję czy wypadek. Kierowco NOGA Z GAZU!!!

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
26667
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Węgorzewie